Область пошуку:

Катепал FOXY 1м2 від 78,75 грн Київ

16.01.2021
Контактна особа: Тарасенко Светлана
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Катепал FOXY 1м2 від 78,75 грн 152890
"М'яка покрівля KATEPAL Foxy

Гнучка черепиця KATEPAL Foxy створювалася з урахуванням особливостей нашого клімату. Технічні характеристики бітумної черепиці дозволяють використовувати її в широкому діапазоні температур - від -50 до 110 градусів, тому дахи будинків , покриті черепицею KATEPAL можна зустріти і на чорноморському узбережжі , і на півночі країни. М'яка черепиця KATEPAL Foxy здатна без праці протистояти будь-яких атмосферних впливів , таким як сніг , дощ, град чи сильний вітер . Матеріали , з якої виготовлена гнучка черепиця не схильні до корозії , гниття , механічних пошкоджень і впливу ультрафіолетового випромінювання.

М'яка черепиця Катепал Фоксі має оптимальне співвідношення ціни і якості, від чого продажу її постійно ростуть . Крім того, роботи з монтажу покрівлі з покриттям з бітумної черепиці також відрізняються досить демократичною ціною внаслідок того , що технологія укладання такого покрівельного матеріалу не відрізняється особливою складністю . Монтаж черепиці KATEPAL Foxy не зажадає від бригади монтажників яких особливих знань і застосування дорогого обладнання. Покрівельні роботи можна виконати навіть самостійно із застосуванням інструментів , які знайдуться в господарстві кожного домашнього майстра.

Екологічно чисті матеріали , з яких виготовлена гнучка черепиця KATEPAL колекції Foxy , відповідають найжорсткішим європейським стандартам якості. За умови правильного монтажу виробник дає гарантію на покрівельне покриття з гнучкої черепиці KATEPAL протягом 25 років , а реальний термін служби складає близько 50 років. "
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення