Область пошуку:

Катепал 1м2 87грн Київ

08.03.2021
Контактна особа: Елена
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Катепал 1м2 87грн 152887
"М'яка покрівля Катепал Classic KL

Склохолст є основою покрівельного покриття KATEPAL Classic KL . У процесі виробництва він покривається високоякісним бітумом з обох сторін. Виготовлена таким способом гнучка черепиця має практично нульове водопоглинання , а значить , вона не схильна до гниття і корозії. Верхній шар черепиці покритий дрібними кам'яними гранулами , які можуть мати різні кольори . Таке покриття виконує не тільки декоративну функцію , але і захисну , забезпечуючи підвищену стійкість до впливу атмосферних впливів .

Колекція KL гнучкої черепиці Катепал має дуже високу стійкість забарвлення до впливу ультрафіолету і рясних опадів. Така якість фарбування можна пояснити тим , що гранули мають рівномірний кольорове покриття і дуже міцно вклеєні в бітумне підставу . Покрівля, покрита бітумною черепицею Катепал може експлуатуватися в діапазоні температур від -55 до 110 градусів. Однак верхня межа температури гнучкої черепиці колекції KL може досягати 120 градусів , а значить , даний покрівельний матеріал має сенс використовувати в покрівельних конструкціях будівель , розташованих на відкритій місцевості і піддаються довготривалого сонячного нагріву.

Монтаж м'якої черепиці KATEPAL KL не викличе особливих складнощів , так як цей матеріал легкий , укладати його нескладно , порізка відбувається швидко і без застосування ріжучого електроінструменту . Всі перераховані вище особливості бітумної черепиці , укупі з її демократичною ціною , роблять її популярним покрівельним матеріалом серед забудовників. "
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення