Область пошуку:

Бітумна черепиця Акваізол 1м2 63 грн Київ

27.02.2021
Контактна особа: Елена
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Бітумна черепиця Акваізол 1м2 63 грн 152876
Бітумна черепиця - це гнучкий 6- ти шаровий покрівельний матеріал у вигляді фігурних гонт . Основою служить особливо міцний стеклохолст , який армує 3 шари полімерно - бітумної маси , покритої зверху кольоровою базальтової крихтою. Колір черепиці зберігається без змін завдяки керамізації кольоровий базальтового посипання . Базальтове посипання забарвлюється неорганічними барвниками і обпалюється при високих температурах ( понад 800 ° C) , створюючи керамічну глазур.

М'яка бітумна черепиця , або гонт - один з найпопулярніших покрівельних матеріалів сучасної Європи та Північної Америки. На відміну від інших покрівельних матеріалів гнучка черепиця практично безвідходна, і годиться як для простих поверхонь , так і для покрівель , що містять складні архітектурні елементи .

Очевидні переваги покрівлі з бітумної черепиці важко переоцінити - це , перш за все , довговічність і невибагливість в обслуговуванні , можливість застосування на ухилах від 12 ° аж до негативних кутів , відсутність шуму під час дощу і стійкість до вітрового навантаження .

Бітумна черепиця « Акваізол» виробляється з 2003 року і займає міцні позиції на українському покрівельному ринку . У колекції 2012 року Завод покрівельних матеріалів « Акваізол» зберіг назви добре відомих серій «Мозаїка » та «Акцент» , які містять відповідно 13 і 14 унікальних колірних рішень .

Бітумна черепиця « Акваізол» володіє характеристиками , спеціально підібраними для наших кліматичних умов , які передбачають циклічну зміну температури в широкому діапазоні. Відповідність світовим стандартам якості і доступна ціна роблять бітумну черепицю "Акваізол" популярною серед широкого кола забудовників. Завод покрівельних матеріалів «Акваізол » гарантує стабільність фізико -механічних властивостей черепиці на протязі 25 років.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення